הרשות לפיתוח הגליל
לאתר הרשות לפיתוח הגליל

חודש של פסטיבל "בשביל היין" ה- 9 

8.4.18 |

פסטיבל "בשביל היין" 9/5-7/6/2018, כ"ד אייר – כ"ד סיוון תשע"ח .

בואו ליקבים וקחו את הגליל הביתה


המשרד לפיתוח הפריפריה נגב והגליל, הרשות לפיתוח הגליל, עמותות התיירות האזוריות, מועצת גפן היין, הרשויות המקומיות, היקבים ותיירני הגליל, הגולן והעמקים חברו יחדיו למיסוד פסטיבל שנתי המאגד את תיירות היין המתפתחת והמשגשגת במרחב הגליל.


 האירועים הססגוניים שקנו להם זה מכבר מקום של כבוד אצל קהל שוחרי היין, כמו גם האירועים המקצועיים המעטרים את הפסטיבל, מבטיחים כמדי שנה שפע של הנאות מתעשיית היין שמתפתחת וזוכה להישגים מרשימים בארץ ובעולם.


 

לאור הצלחת הפסטיבל בשנים קודמות, ומתוך רצון להפגיש קהל רחב ככל הניתן עם עולם היין הגלילי, מצפות למבקרים שלל הטבות ביקבים השונים. ללא ספק, יהווה הפסטיבל הזדמנות מעולה להגיע לצפון בשיא האביב, להתוודע לריחות ולטעמים חדשים ומפתיעים ולחדש את מלאי היין מתוצרת היקבים המובחרים של מדינת ישראל – יקבי הצפון, חבל ארץ הגפן והיין וכל זאת תוך השתתפות בחגיגה אמתית של הנאה צרופה בתעשיית היין הגלילי מפגש בין יוצרים ליצירה . 

הזדמנות נפלאה לרכישת יינות מרוכזת ביקבים

כ- 70 יקבי הגליל, הגולן והעמקים, לוקחים חלק בפסטיבל ומזמינים אתכם לביקור חוויתי, טעימה משכרת והזדמנות פז להכרות מעמיקה, למפגש והתרגשות מהטעמים והדמויות הייחודיות שעוסקות יומם וליל במלאכת ייצור יינות ישראלים משובחים. במהלך חודש הפסטיבל הנחות והטבות על רכישת יינות מרוכזת. 

 
סגור חלון